/_nuxt/img/logo.fff9e05.png

Usługi pogrzebowe Grudziądz

Zakład pogrzebowy Obol oferuje szeroki i kompleksowy zakres usług związanych z organizacją pochówku. Jesteśmy dumni z tego, że darzycie nas Państwo zaufaniem, dzięki czemu nadzorujemy wiele spraw w najdrobniejszych szczegółach. Dopełniamy także wszystkich niezbędnych formalności związanych z pogrzebem w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych oraz Urzędzie Stanu Cywilnego. Zorganizujemy pogrzeb w dowolnym obrządku wyznaniowym, mogą nam Państwo zlecić także przygotowanie ceremonii świeckiej, którą poprowadzi Mistrz Ceremonii. Służymy Państwu radą m.in. w wyborze odpowiedniej trumny, kwiatów, czy przygotowania oprawy muzycznej.

Kompleksowa organizacja pogrzebów

Nagrobek

Organizujemy pogrzeby i godnie żegnamy osoby zmarłe od 1998 roku. Do osób będących w żałobie podchodzimy zawsze z empatią i zrozumieniem. Podpowiadamy wiele rozwiązań i oferujemy swoją pomoc. Przygotowujemy pogrzeby tradycyjne, świeckie oraz połączone z procesem kremacji .

 • Trumny i urny

  Trumny i urny

  Proponujemy bogaty asortyment trumien drewnianych, wykonanych z dębu, sosny i olchy. Solidne wykonanie i wysoka estetyka. Oferujemy modele na każdą kieszeń. Dodatkowo posiadamy też urny - wiele wzorów do wyboru. (więcej)
 • Nagrobki

  Nagrobki

  Nasza firma specjalizuje się w wykonywaniu nagrobków granitowych oraz renowacji starych pomników. Projekt jest konsultowany z klientem na każdym etapie wykonania. To gwarancja satysfakcji i pewność, że nasza oferta spełnia oczekiwania kupującego. (więcej)
 • Kremacja

  Kremacja

  Mamy duże doświadczenie, od wielu lat zajmujemy się organizacją kremacji. Profesjonalnie przygotowujemy ciało zmarłego do etapu spopielenia zwłok. Całość procesu jest nadzorowana przez specjalistę do momentu złożenia prochów w urnie. (więcej)
 • Muzyka pogrzebowa

  Muzyka pogrzebowa

  Na Państwa życzenie zorganizujemy piękną oprawę muzyczną pogrzebu, w repertuarze mogą być utwory szczególnie ulubione przez zmarłego. Jeśli zaistnieje taka potrzeba, oprawą muzyczną może zająć się utalentowany muzyk. Wykonanie utworu na wybranym instrumencie będzie pięknym dodatkiem do uroczystości pogrzebowej. (więcej)
 • Zdjęcia z pogrzebu

  Zdjęcia z pogrzebu

  Pogrzeb to ważne wydarzenie, nasza firma wykonuje reportaże fotograficzne także z ceremonii pogrzebowych. Fotograf posiada najwyższej jakości sprzęt, zapewniamy więc, że zdjęcia idealnie oddadzą charakter uroczystości. Osoba robiąca zdjęcia dyskretnie uchwyci najważniejsze momenty. (więcej)
 • Klepsydry

  Klepsydry

  Nasze klepsydry oferujemy w różnych wzorach, gdyż przywiązujemy dużą wagę do ich wykonania. Do wyboru zarówno te skromne, jak i bardziej wyszukane i jednocześnie eleganckie. W nich znajdą się najważniejsze informacje o planowanym pogrzebie. Po odprawieniu ceremonii wywieszane są również podziękowania za towarzyszenie w ostatniej drodze. (więcej)
 • Nekrologi

  Nekrologi

  Nasza firma może zamówić nekrologi w lokalnej prasie. Wszystko odbywa się za pośrednictwem zakładu pogrzebowego, nie wymaga to żadnego dodatkowego wkładu od klienta. Informację o pogrzebie znajdą się we właściwym czasie w gazecie, bez żadnych opóźnień. (więcej)
 • Tablice nagrobne

  Tabliczki pogrzebowe

  W ofercie mamy tabliczki wykonane z tworzywa, mogą być w kształcie herbu, prostokąta lub owalne w kolorze białym lub czarnym. Tabliczki charakteryzują się dobrą trwałością, są odporne na niesprzyjające warunki pogodowe. Napisy nie blakną, więc przez długi czas dobrze się prezentują. (więcej)
 • Kwiaty: Wieńce, wiązanki, bukiety

  Kwiaty: Wieńce, wiązanki, bukiety

  Piękne wiązanki kwiatowe to wyraz miłości i szacunku dla zmarłego. Doskonale podkreślają uroczystość ceremonii. W ofercie znajdą Państwo zarówno spersonalizowane wieńce pogrzebowe, przepiękne bukiety, jak i eleganckie wiązanki. Wszystko w przeróżnych kolorach i wzorach. (więcej)
 • Garderoba dla zmarłych

  Garderoba dla zmarłych

  W naszej ofercie znajdą Państwo także garderobę pogrzebową. Oferujemy ubrania w różnych fasonach i cenach. Szeroki wybór rozmiarów gwarantuje, że garderoba będzie dobrze prezentować się na zmarłej osobie. (więcej)
 • Kaplica pogrzebowa - pożegnalna

  Kaplica pogrzebowa - pożegnalna

  Nasz zakład pogrzebowy w Grudziądzu dysponuje kaplicą pogrzebową, w której mogą Państwo się w spokoju pożegnać ze zmarłym oraz w ciszy i w skupieniu się pomodlić. To tutaj, w gronie najbliższych osób można po raz ostatni towarzyszyć zmarłemu. Miejsce to pomieści rodzinę oraz bliskie osoby, aby każdy był w stanie móc pożegnać się ze zmarłą osobą. (więcej)
 • Pogrzeby różnych wyznań

  Pogrzeby różnych wyznań

  Organizujemy i obsługujemy pogrzeby tradycyjne, świeckie oraz połączone z procesem kremacji. Oferujemy swoje usługi pogrzebowe bez względu na wyznanie. W swojej karierze mieliśmy do czynienia z obsługą przeróżnych ceremonii. Mają Państwo pewność, że dzięki temu posiadamy wiedzę jak powinno się zorganizować dany ceremoniał. (więcej)
 • Ekshumacja zwłok

  Ekshumacja zwłok

  Ekshumacja to wydobycie zwłok lub szczątków z grobu. Taki proces wymaga odpowiedniej dokumentacji. W trosce o prawidłowy przebieg pomagamy w zdobyciu odpowiednich zezwoleń na ekshumację. (więcej)
 • Całodobowa chłodnia

  Całodobowa chłodnia

  Nasz zakład pogrzebowy dysponuje komorami chłodniczymi, w których godnie przechowuje ciała zmarłych. W tak przystosowanej chłodni zmarły będzie oczekiwał na przygotowanie do ostatniej drogi. Chłodnie są doskonale wyposażone, spełniają więc swoje zadanie. (więcej)
 • Międzynarodowy transport zmarłych

  Międzynarodowy transport zmarłych

  Jeśli jest taka potrzeba, możemy zorganizować przewóz zmarłego na terenie kraju i za granicą. Wszystko odbywa się zgodnie z procedurami, dbamy o bezpieczny transport ciała zmarłego. Staramy się, aby transport odbył się sprawnie i bez zbędnych opóźnień. (więcej)
 • Pochówki płodów

  Pochówki płodów

  Strata dziecka, nawet tego najmniejszego, jest zawsze bolesna. Każdemu należy się godny pochówek, dlatego też posiadamy w swoich usługach pogrzebowych możliwość organizacji pogrzebu dla nienarodzonego dziecka. (więcej)
 • Formalności u klienta

  Formalnośći u klienta

  Wiemy, że w tym szczególnym okresie klienci mają na głowie dużo spraw, związanych z organizacją pogrzebu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, na Państwa życzenie wszelkie formalności i uzgodnienia, dotyczące zorganizowania pogrzebu, mogą odbyć się w domu klienta. (więcej)
 • Przygotowanie zwłok do pogrzebu

  Przygotowanie zwłok do pogrzebu

  Możemy godnie przygotować zmarłego do ostatniego pożegnania, zajmujemy się myciem, makijażem i ubieraniem osób zmarłych. Z rodziną zmarłego ustalamy odpowiednią garderobę. Oferujemy wszystkie elementy stroju, nie trzeba wówczas dokonywać dodatkowych zakupów w różnych sklepach. (więcej)
 • Przewozy uczestników pogrzebu

  Przewozy uczestników pogrzebu

  Niekiedy zdarza się, że cmentarz może znajdować się w dużej odległości od miejsca stypy. Możemy zorganizować przewóz uczestników ceremonii pogrzebowych. Szczególnie jest to dobry pomysł w przypadku, kiedy w ceremonii uczestniczy dużo osób starszych. (więcej)
 • Stypy Grudziądz

  Stypy Grudziądz

  Na pogrzeb przyjeżdża często wiele osób, znajomych i krewnych zmarłego. Nasze usługi pogrzebowe oferują również pomoc przy organizacji poczęstunku dla rodziny. Pomożemy w rezerwacji dogodnego lokalu przeznaczonego na stypę. (więcej)
 • Rezerwacja terminów na cmentarzach

  Rezerwacja terminów na cmentarzach

  Nasza firma od wielu lat zajmuje się organizacją pogrzebów na grudziądzkich cmentarzach, dlatego praktykujemy rezerwację terminów ceremonii. Z doświadczenia wiemy, że warto jest zarezerwować dogodny termin pogrzebu tak, aby uniknąć komplikacji i ewentualnych rozczarowań. (więcej)

Dlaczego my?

 • Doświadczenie - klucz do fachowej organizacji pogrzebu

  Prowadzimy działalność już od 1997 roku. W tym czasie zdobyliśmy cenne doświadczenie, które pozwala nam na oferowanie najwyższej jakości usług pogrzebowych. Niesiemy pomoc w najtrudniejszych pożegnaniach. Wyciągamy pomocną dłoń do każdej osoby, która potrzebuje wsparcia przy godnym pochówku zmarłego.

 • Profesjonalne podejście do pogrzebu

  Z nami unikniesz wysokich kosztów organizacji pogrzebu. Odejście najbliższej osoby samo w sobie jest bardzo trudne. Dostosowaliśmy cennik usług pogrzebowych tak, aby każdy mógł z należytą godnością pochować zmarłego.

 • Zakład pogrzebowy obdarzony zaufaniem

  Zaufaniem obdarzyło nas spore grono osób. Jesteśmy z tego powodu niezmiernie dumni. Klienci cenią sobie pomoc w formalnościach pogrzebowych, niezwykły szacunek do zmarłego oraz słowa otuchy skierowane w stronę rodziny. Warto zapoznać się z ich opiniami, aby nakreślić sobie obraz naszego zakładu pogrzebowego.

 • Ułatwiamy organizację pochówku

  Posiadamy szeroki wachlarz usług pogrzebowych. Jest to bardzo duże ułatwienie dla klienta. W ten sposób każdy element ceremonii można omówić w jednym miejscu, bez niepotrzebnego odwiedzania parunastu miejsc w okolicy. Z pewnością zaoszczędza to czas, który trzeba poświęcić na dopracowanie wszystkiego.

Poznaj nas lepiej

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy zakładem pogrzebowym cieszącym się zaufaniem wielu rodzin, które powierzyły nam organizację ostatniego pożegnania ich zmarłych. Jest dla nas niezwykle ważne, że możemy Państwu przyjść z pomocą w najtrudniejszych momentach życia. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu

stacjonarny:
56 4626793
komórkowy:
605 588 006
/_nuxt/img/bg-tl.e4c3953.png /_nuxt/img/bg-tr.a57c724.png /_nuxt/img/bg-bl.77156eb.png /_nuxt/img/bg-br.742bb0f.png