/_nuxt/img/fff9e05.png

Usługi pogrzebowe Grudziądz

Zakład pogrzebowy Obol oferuje szeroki i kompleksowy zakres usług związanych z organizacją pochówku. Jesteśmy dumni z tego, że darzycie nas Państwo zaufaniem, dzięki czemu nadzorujemy wiele spraw w najdrobniejszych szczegółach. Dopełniamy także wszystkich niezbędnych formalności związanych z pogrzebem w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych oraz Urzędzie Stanu Cywilnego. Zorganizujemy pogrzeb w dowolnym obrządku wyznaniowym, mogą nam Państwo zlecić także przygotowanie ceremonii świeckiej, którą poprowadzi Mistrz Ceremonii. Służymy Państwu radą m.in. w wyborze odpowiedniej trumny, kwiatów, czy przygotowania oprawy muzycznej.

Kompleksowa organizacja pogrzebów

Nagrobek

Organizujemy pogrzeby i godnie żegnamy osoby zmarłe od 1998 roku. Do osób będących w żałobie podchodzimy zawsze z empatią i zrozumieniem. Podpowiadamy wiele rozwiązań i oferujemy swoją pomoc. Przygotowujemy pogrzeby tradycyjne, świeckie oraz połączone z procesem kremacji .

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy zakładem pogrzebowym cieszącym się zaufaniem wielu rodzin, które powierzyły nam organizację ostatniego pożegnania ich zmarłych. Jest dla nas niezwykle ważne, że możemy Państwu przyjść z pomocą w najtrudniejszych momentach życia. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu

stacjonarny:
56 4626793
komórkowy:
605 588 006
/_nuxt/img/e4c3953.png /_nuxt/img/a57c724.png /_nuxt/img/77156eb.png /_nuxt/img/742bb0f.png