/_nuxt/img/logo.fff9e05.png

Ekshumacja

Na wniosek rodziny nasz zakład świadczy pomoc w zakresie dopełnienia wszelkich niezbędnych formalności i wykonaniu ekshumacji zwłok według ściśle regulowanych przepisów prawnych.

Ekshumacja - Co oferujemy?

Przeprowadzenie ekshumacji wiążę się z wypełnieniem szeregu formalności prawnych związanych z przenosinami ciała. Dlatego na Państwa życzenie możemy przejąć odpowiedzialność za cały proces i zrealizować ekshumację z godnym poszanowaniem ciała i zorganizowaniem wszelkich spraw formalnych.

W ramach ekshumacji zajmiemy się:

  • Przygotowaniem dokumentacji związanej z nowym miejscem pochówku
  • Załatwieniem spraw z Powiatowym Inspektoratem Sanitarnym w celu uzyskania zgody na wydobycie
  • Ustaleniem terminu ekshumacji
  • Wydobyciem i przeniesieniem ciała
  • Przygotowaniem karty zgonu do okazania w administracji cmentarza

Ekshumacja - Pomoc doradców

Nasi doradcy pogrzebowi dostępni są do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę. Służymy pomocą w wyjaśnieniu wszelkich spraw związanych z procesem ekshumacji. Na Państwa życzenie wszelkie formalności i uzgodnienia dotyczące pogrzebu, mogą odbyć się w domu klienta.

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy zakładem pogrzebowym cieszącym się zaufaniem wielu rodzin, które powierzyły nam organizację ostatniego pożegnania ich zmarłych. Jest dla nas niezwykle ważne, że możemy Państwu przyjść z pomocą w najtrudniejszych momentach życia. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu

stacjonarny:
56 4626793
komórkowy:
605 588 006
/_nuxt/img/bg-tl.e4c3953.png /_nuxt/img/bg-tr.a57c724.png /_nuxt/img/bg-bl.77156eb.png /_nuxt/img/bg-br.742bb0f.png