/_nuxt/img/logo.fff9e05.png

Opinie

Zakład Usług Pogrzebowych „Obol” istnieje od 1987 roku i zawsze świadczy usługi pogrzebowe w profesjonalny i odpowiedzialny sposób. Jesteśmy firmą rodzinną z tradycjami, mamy duże doświadczenie, które pozwala nam świadczyć naszym klientom pomoc najwyższej jakości. Gdy kończy się ceremonia pogrzebowa, wielokrotnie spotykamy się z wdzięcznością ze strony rodziny zmarłego. Wielu z Państwa zostawia nam swoje pozytywne opinie, które są dla nas niezwykle cenne. Zapewniamy Państwa, że zawsze dążymy do tego, aby sprostać wszystkim wymaganiom i oczekiwaniom naszych klientów. Zakład pogrzebowy opinie Grudziądz są dla nas ważne, dlatego prosimy, jeśli to możliwe, o napisanie dla nas kilku słów opinii (po zakończonym pogrzebie).

Oto kilka z nich...

W niełatwym czasie żałoby trudno drobiazgowo sprawdzać różne firmy pogrzebowe i czytać w Internecie na temat: zakład pogrzebowy opinie Grudziądz. Na naszej witrynie przekazujemy Państwu kilka szczerych opinii, które pochodzą od naszych klientów. Zachęcamy do zapoznania się z poniższą treścią dotyczącą: zakład pogrzebowy opinie Grudziądz.

W Grudziądzu przy ul. Waryńskiego ma swoją siedzibę Zakład Pogrzebowy „Obol” państwa Grochowskich. W trudnej dla nas chwili nasza rodzina skorzystała z fachowej pomocy tej firmy. Działania pracowników były niezwykle taktowne, pełne empatii, a jednocześnie bardzo profesjonalne. Firma „Obol” dotrzymała danego nam słowa i zorganizowała godny pochówek, skorzystaliśmy także z wysokiej jakości usług kamieniarskich. Pomoc, którą otrzymaliśmy od Zakładu Pogrzebowego „Obol” to naprawdę balsam na zbolałe serce.

Zakład Pogrzebowy „Obol” wyróżnia się wysokim standardem świadczonych usług, dlatego zostawiam bardzo pozytywną opinię ( zakład pogrzebowy opinie Grudziądz). Wszystkie sprawy załatwiono szybko, skutecznie, profesjonalnie i z godnością (bez większej ingerencji rodziny). Zakład pogrzebowy ma w swojej ofercie usługi, które załatwia we własnym zakresie, dlatego ogólne koszty pogrzebu są stosunkowo niskie. Szczerze polecam usługi zakładu pogrzebowego „Obol”, ponieważ wszystkie sprawy związane z pogrzebem (począwszy od obsługi biurowej, poprzez sprawy związane z ceremonią pogrzebową) były prowadzone profesjonalnie i na najwyższym poziomie. Z całego serca dziękujemy za okazaną pomoc.

Skorzystałam z usług kamieniarskich, które oferuje firma i jestem bardzo zadowolona. Fachowe podejście i dbałość o najmniejsze szczegóły. Projekt zmieniałam kilka razy, został zrealizowany w momencie, kiedy byłam w 100% zadowolona. Efekt końcowy spełnił moje oczekiwania - piękny kamień, a grawer portretu oceniam na mocne 10. Dodatkowy plus to szybka realizacja. Polecam z czystym sumieniem!

Bardzo prosimy o pozostawienie nam kilku słów na temat poziomu świadczonych przez nas usług ( zakład pogrzebowy opinie Grudziądz).

Jestem bardzo zadowolona z wysokiej jakości usług, świadczonych przez Zakład Pogrzebowy „Obol” w Grudziądzu. Spotkałam się z profesjonalną obsługą i empatycznym podejściem do klienta. Cała oprawa związana z pogrzebem była niezwykle uroczysta. Mogę powiedzieć, że Zakład Pogrzebowy „Obol” jest naprawdę godny polecenia.

W pisaniu opinii nie jestem najlepsza, ale chcę zostawić parę dobrych słów (zakład pogrzebowy opinie Grudziądz). Obdarzyliście nas Państwo wielką życzliwością i wyrozumiałością w tym trudnym dla nas czasie i przyszliście z profesjonalną pomocą w załatwianiu wielu różnych formalności. Zakład Pogrzebowy „Obol” zaoferował nam szeroki wachlarz usług, zdecydowaliśmy się na wybór urny i piękny nagrobek, wykonany przez Państwa (zrobiono go według specjalnego projektu). Oprawa pogrzebu była dostojna, pełna powagi, taka, jaką powinna być.

Zakład pogrzebowy Obol okazał nam naprawdę ogrom wsparcia. Skorzystaliśmy z profesjonalnych usług i zostawiamy Państwu dobrą opinię (zakład pogrzebowy opinie Grudziądz). Jesteśmy wdzięczni za okazaną nam pomoc w tak trudnych dla nas chwilach. Wszystko prowadzone było na najwyższym poziomie, z empatią i sercem. Dziękujemy i polecamy Państwa innym szczerym sercem.

Forma współpracy, jakość wykonywanych usług i towarów zdecydowanie na najwyższym poziomie. Zostaliśmy dokładnie wysłuchani, wszystko odbyło się w pełnej szacunku i subtelności atmosferze, efekt przerósł nasze oczekiwania. Wspaniali ludzie tworzą tą firmę, doskonale znają się na swoim fachu i wiedzą, jak postępować z klientem, aby poczuł się zrozumiany, ważny i wyjątkowy.

Dlaczego my?

 • Organizujemy pogrzeby od ponad 20 lat!

  Działamy od 1997 roku, nieprzerwanie zdobywamy nowe doświadczenia i doskonalimy się w naszej profesji. Przyszliśmy z pomocą wielu rodzinom, które chciały z troską i szacunkiem pożegnać swoich zmarłych.

 • Godne pożegnanie na każdą kieszeń

  Twoje możliwości finansowe są ograniczone? Nie martw się - zdołamy godnie pochować zmarłego bez względu na pieniądze.

 • Klienci nie szczędzą nam pochwał!

  Trudno ukryć: Klienci nas chwalą. Poza doskonałymi opiniami w naszym mieście, posiadamy również maksymalną ocenę (5 na 5 gwizadek) w opiniach w wyszukiwarcje Google.

 • Mamy wszystko, czego potrzebujesz

  Organizacja pogrzebu to dość szeroka lista spraw do realizacji. Od wielu lat dbamy o kompleksowość naszej oferty tak, by klient nie musiał szykać tego, co potrzebuje, gdzie indziej.

Poznaj nas lepiej

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy zakładem pogrzebowym cieszącym się zaufaniem wielu rodzin, które powierzyły nam organizację ostatniego pożegnania ich zmarłych. Jest dla nas niezwykle ważne, że możemy Państwu przyjść z pomocą w najtrudniejszych momentach życia. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu

stacjonarny:
56 4626793
komórkowy:
605 588 006
/_nuxt/img/bg-tl.e4c3953.png /_nuxt/img/bg-tr.a57c724.png /_nuxt/img/bg-bl.77156eb.png /_nuxt/img/bg-br.742bb0f.png