/_nuxt/img/logo.fff9e05.png

O nas

Początki naszej rodzinnej firmy mają swoje korzenie już w 19 wieku. Obecnie działające przedsiębiorstwo kamieniarskie istnieje od 1987 roku, natomiast usługi pogrzebowe świadczymy od 1998 roku. Od zawsze przywiązujemy ogromną wagę do naszej pracy i darzymy ją prawdziwym szacunkiem. Za każdym razem staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom naszych klientów, których wspieramy zarówno życzliwym słowem, jak i pomocą w rozwiązywaniu wszystkich kwestii związanych z pochówkiem.

Zobacz ofertę

Dlaczego warto nas wybrać

Zakład Pogrzebowy „Obol” w Grudziądzu cieszy się Państwa zaufaniem od wielu już lat. Organizowaliśmy pogrzeby różnych wyznań, żegnaliśmy także osoby bardzo zasłużone dla społeczeństwa: polityków, mundurowych żołnierzy, przedstawicieli kultury itd. Sprawowaliśmy zarówno oficjalne ceremonie z najwyższymi honorami, jak i przewodniczyliśmy skromnym uroczystościom w gronie najbliższej rodziny. Możemy Państwa zapewnić, że zmarły otoczony jest zawsze atmosferą wielkiej powagi, zadumy i szacunku. Jeśli istnieje taka konieczność, możemy sprowadzić ciało zmarłego spoza granic naszego kraju, nawet jeśli są to tysiące kilometrów. Mogą Państwo liczyć na nasze profesjonalne działania, dzięki którym zmarły zostanie przywieziony nawet z dalekiej Afryki czy USA (realizowaliśmy już takie zadania z sukcesem).

W jaki sposób pomagamy Klientom?

church icon

Świadczymy usługi pogrzebowe od ponad 20 lat!

Jesteśmy w stanie zaproponować Państwu kompleksową obsługę, a to oznacza, że możemy zająć się prawie wszystkim. Dla wielu rodzin organizowaliśmy np. stypy pogrzebowe w renomowanych restauracjach. Wybierzemy stosowny lokal w najwygodniejszej lokalizacji dla Państwa, zorganizujemy dojazd gości, wybór menu, obsługę kelnerską i będziemy pamiętać o dziesiątkach małych rzeczy, na które trudno zwracać uwagę w czasie przeżywania smutnych i bardzo silnych emocji. Na Państwa życzenie stworzymy także nekrologi i zamieścimy je w lokalnej prasie. Nekrolog będzie zawierał informacje o miejscu i czasie pogrzebu, może też krótko opisywać osobę zmarłą.

Zobacz ofertę
timbstone icon

Oferujemy także kompleksowe usługi kamieniarskie

Oprócz spraw związanych bezpośrednio z pochówkiem Zakład Pogrzebowy „Obol” proponuje także usługi związane z kamieniarstwem. Zaprojektujemy piękny nagrobek i pomnik, wykonamy go ze starannością, tak aby godnie prezentował się na cmentarzu. Warto wiedzieć, że realizujemy również nietypowe projekty, wyróżniające się oryginalnością i niezwykłym artyzmem.

Zobacz ofertę

Wyróżnia nas profesjonalizm i serdeczna obsługa

Jesteśmy w stanie zaproponować Państwu kompleksową obsługę, a to oznacza, że możemy zająć się prawie wszystkim. Dla wielu rodzin organizowaliśmy np. stypy pogrzebowe w renomowanych restauracjach. Wybierzemy stosowny lokal w najwygodniejszej lokalizacji dla Państwa, zorganizujemy dojazd gości , wybór menu, obsługę kelnerską i będziemy pamiętać o dziesiątkach małych rzeczy, na które trudno zwracać uwagę w czasie przeżywania smutnych i bardzo silnych emocji. Na Państwa życzenie stworzymy także nekrologi i zamieścimy je w lokalnej prasie. Nekrolog będzie zawierał informacje o miejscu i czasie pogrzebu, może też krótko opisywać osobę zmarłą.

W naszej codziennej pracy za każdym razem spotykamy się z indywidualną historią danej rodziny lub całej społeczności, która żegna swojego zmarłego. Naszą posługę zawsze podejmujemy z wielkim oddaniem, a rodzinę i wszystkich trwających w żałobie, traktujemy z wielką empatią i współczuciem. Spotykamy się bardzo często z wielką wdzięcznością ze strony bliskich zmarłego, którzy doceniają naszą pracę i starania. Państwa uznanie to dla nas najlepsza nagroda.

Opinie klientów

W pisaniu opinii nie jestem najlepsza, ale chcę zostawić parę dobrych słów (zakład pogrzebowy opinie Grudziądz). Obdarzyliście nas Państwo wielką życzliwością i wyrozumiałością w tym trudnym dla nas czasie i przyszliście z profesjonalną pomocą w załatwianiu wielu różnych formalności. Zakład Pogrzebowy „Obol” zaoferował nam szeroki wachlarz usług, zdecydowaliśmy się na wybór urny i piękny nagrobek, wykonany przez Państwa (zrobiono go według specjalnego projektu). Oprawa pogrzebu była dostojna, pełna powagi, taka, jaką powinna być.

Więcej opinii

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy zakładem pogrzebowym cieszącym się zaufaniem wielu rodzin, które powierzyły nam organizację ostatniego pożegnania ich zmarłych. Jest dla nas niezwykle ważne, że możemy Państwu przyjść z pomocą w najtrudniejszych momentach życia. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu

stacjonarny:
56 4626793
komórkowy:
605 588 006
/_nuxt/img/bg-tl.e4c3953.png /_nuxt/img/bg-tr.a57c724.png /_nuxt/img/bg-bl.77156eb.png /_nuxt/img/bg-br.742bb0f.png