/_nuxt/img/logo.fff9e05.png

Nagrobki Grudziądz

Utrata osoby bliskiej to bardzo trudna sytuacja, z którą musi się kiedyś zmierzyć każdy z nas. Osobę zmarłą należy z godnością pożegnać, ale także odpowiednio upamiętnić, przez piękny pomnik nagrobny. Jego wybór jest bardzo ważny, nagrobek taki przez długie lata będzie przypominał nam o bliskim, który odszedł już do wieczności.

Zakład Kamieniarski „Obol” ma wielkie doświadczenie, swoje usługi świadczy od ponad 25 lat. Zdobyliśmy szczególne umiejętności w obróbce kamieni naturalnych, zwłaszcza granitu, z którego tworzymy trwałe i piękne monumenty. Podejmujemy się zamówień, które spływają do nas z całego kraju i cieszymy się za każdym razem, gdy udaje nam się z sukcesem zrealizować wymagające, autorskie projekty naszych klientów ( usługi kamieniarskie Grudziądz).

Nasza firma specjalizuje się w wykonywaniu nagrobków granitowych oraz renowacji starych pomników. Proponujemy Państwu bogatą ofertę najróżniejszych nagrobków, od tych o wyglądzie tradycyjnym i popularnym, po te nowoczesne i rzadko spotykane. Dokładamy wszelkich starań, by godnie upamiętnić bliską Państwu osobę. Za każdym razem kładziemy nacisk na jakość i solidne wykonanie naszych pomników.

Zakład kamieniarski Grudziądz

Nasza firma docenia klasyczne i tradycyjne metody pracy, ale otwarta jest także na nowinki techniczne, które ułatwiają i doskonalą pracę. Proponujemy Państwu komputerową wizualizację nagrobka, tak jak będzie on wyglądał w rzeczywistości. Nowoczesny projekt pomnika 3D to rozwiązanie, które zadowala nawet wybrednych klientów. Przedstawiona wizualizacja umożliwia upewnienie się, że nagrobek, po zakończeniu pracy, będzie odpowiadał Państwa wyobrażeniom i wymaganiom. Na tym etapie można też dokonać korekt albo całkowicie zmienić koncepcję i wybór nagrobka. Zakłady kamieniarskie Grudziądz mają wielu klientów, ale nasza firma ma przede wszystkim klientów zadowolonych.

Nasza oferta nie ogranicza się jedynie do projektowania oraz produkcji nagrobków granitowych. Proponujmy Państwu rozmaite usługi kamieniarskie Grudziądz. Wykonamy solidne blaty kuchenne, blaty łazienkowe, schody, parapety, kominki, posadzki granitowe oraz wszelkiego rodzaju produkty tworzone z granitu. Jeśli szukasz dobrego zakładu kamieniarskiego Grudziądz — skontaktuj się z nami. Postaramy się spełnić Twoje oczekiwania, tak aby realizacja projektu była doskonała.

Usługi kamieniarskie Grudziądz

Nie we wszystkich państwach świata cmentarze wyglądają podobnie. W Polsce mamy szczególną tradycję, wyjątkowy sentyment do nagrobków z kamienia. Zakład kamieniarski Grudziądz dostosowuje się zawsze do konkretnych potrzeb klienta. Można zdecydować się na dowolny rozmiar płyt, z których ma być wykonany pomnik. Podobnie sprawa wygląda z kolorem nagrobka, można go wybrać wedle własnego uznania. Warto wiedzieć, że niektóre osoby już za życia decydują, jaki pomnik ma stanąć na ich grobie. Dla zakładu kamieniarskiego Grudziądz nie ma znaczenia, czy chcemy zamówić pojedynczy nagrobek, czy może wielki grobowiec, do każdego zlecenia podchodzimy z taką samą starannością. Nie należy jedynie zwlekać z zamówieniem na ostatnią chwilę, ponieważ wtedy nie zawsze można będzie wykonać nagrobek w żądanym terminie. Zwłaszcza w okolicach listopada do zakładu kamieniarskiego Grudziądz zgłasza się wielu klientów, których nie można od razu i jednocześnie obsłużyć.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami, zaproponujemy Państwu ciekawy projekt i podamy termin wykonania nagrobka. Piękny i solidnie wykonany pomnik godnie upamiętni drogą osobę zmarłą.

Nagrobki - jakie są ceny?

Ceny nagrobków są przeważnie bardzo zróżnicowane. Jednym z kluczowych elementów, jakie wpływają na koszt wykonania nagrobka jest jego rozmiar. Nagrobki pojedyncze są często tańsze niż te podwójne. Dodatkowo jeżeli nasza płyta nagrobna będzie posiadać wiele zdobień, cena może ulec podwyższeniu. Należy również wziąć pod uwagę materiał, z którego zostanie wykonany nagrobek. Cena jest uzależniona od jakości materiału. Zakład pogrzebowy i kamieniarski OBOL w Grudziądzu oferuje swoje płyty nagrobne już od 1800 zł.

Ile trwa wykonanie nagrobka?

Omówienie szczegółów wyglądu nagrobka, a także jego wykonanie określamy indywidualnie. Wykonujemy projekty na życzenie klienta i oferujemy sprawny transport gotowego nagrobka na wskazany cmentarz.

Opinie klientów o naszych nagrobkach

Oto kilka z nich...

Skorzystałam z usług kamieniarskich, które oferuje firma i jestem bardzo zadowolona. Fachowe podejście i dbałość o najmniejsze szczegóły. Projekt zmieniałam kilka razy, został zrealizowany w momencie, kiedy byłam w 100% zadowolona. Efekt końcowy spełnił moje oczekiwania - piękny kamień, a grawer portretu oceniam na mocne 10. Dodatkowy plus to szybka realizacja. Polecam z czystym sumieniem!

Forma współpracy, jakość wykonywanych usług i towarów zdecydowanie na najwyższym poziomie. Zostaliśmy dokładnie wysłuchani, wszystko odbyło się w pełnej szacunku i subtelności atmosferze, efekt przerósł nasze oczekiwania. Wspaniali ludzie tworzą tą firmę, doskonale znają się na swoim fachu i wiedzą, jak postępować z klientem, aby poczuł się zrozumiany, ważny i wyjątkowy.

Kamieniarstwo Grudziądz

Firma nasza również oferuje: blaty kuchenne, parapety, blaty łazienkowe, schody, kominki, posadzki granitowe oraz wszelkiego rodzaju produkty wykonywane z granitu.

/assets/masonry/blat-granitowy-2.jpg /assets/masonry/fp-granitetiles2.jpg /assets/masonry/Granite-Window-Sills.jpg /assets/masonry/1132171663.jpg

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy zakładem pogrzebowym cieszącym się zaufaniem wielu rodzin, które powierzyły nam organizację ostatniego pożegnania ich zmarłych. Jest dla nas niezwykle ważne, że możemy Państwu przyjść z pomocą w najtrudniejszych momentach życia. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu

stacjonarny:
56 4626793
komórkowy:
605 588 006
/_nuxt/img/bg-tl.e4c3953.png /_nuxt/img/bg-tr.a57c724.png /_nuxt/img/bg-bl.77156eb.png /_nuxt/img/bg-br.742bb0f.png