/_nuxt/img/logo.fff9e05.png

Chłodnia na zwłoki

Nasz zakład pogrzebowy dysponuje komorami chłodniczymi, w których godnie przechowujemy ciała zmarłych, które oczekują na pochówek. Chłodnie spełniają wszelkie normy, wymogi i standardy europejskie.

Chłodnia na zwłoki - Co oferujemy?

Dysponujemy profesjonalną chłodnią, która jest w pełni przystosowana do bezpiecznego przechowywania ciał zmarłych. Chłodnia wyposażona jest w system regulacji temperatury wewnętrznej, co pozwala zabezpieczyć ciało zmarłego i przechować je w nienaruszonej postaci do czasu pochówku.

W ramach przechowywania ciała w chłodni gwarantujemy:

  • Transport ciała zmarłego z miejsca stwierdzenia zgonu do chłodni
  • Przygotowanie ciała i umieszczenie go w chłodni
  • Ciało przechowywane jest w temperaturze nie wyższej niż 10 stopni Celsjusza
  • Chłodnia stanowi specjalnie wydzielone miejsce niedostępne dla zwierząt, w szczególności gryzoni i owadów

Chłodnia na zwłoki - Pomoc doradców

Nasi doradcy pogrzebowi dostępni są do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę. Służymy pomocą w wyjaśnieniu warunków transportu i przechowywania ciała zmarłego w chłodni.

Świadczymy organizację pogrzebów i formalności w dowolnym obrządku wyznaniowym. Na Państwa życzenie wszelkie formalności i uzgodnienia dotyczące pogrzebu, mogą odbyć się w domu klienta.

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy zakładem pogrzebowym cieszącym się zaufaniem wielu rodzin, które powierzyły nam organizację ostatniego pożegnania ich zmarłych. Jest dla nas niezwykle ważne, że możemy Państwu przyjść z pomocą w najtrudniejszych momentach życia. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu

stacjonarny:
56 4626793
komórkowy:
605 588 006
/_nuxt/img/bg-tl.e4c3953.png /_nuxt/img/bg-tr.a57c724.png /_nuxt/img/bg-bl.77156eb.png /_nuxt/img/bg-br.742bb0f.png