/_nuxt/img/logo.fff9e05.png

Transport rodziny i uczestników pogrzebu

Organizacja transportu uczestników pogrzebu i rodziny to jedna z usług, którą możemy dla Państwa zrealizować. Zdajemy sobie sprawę, że przy większej ilości uczestników pogrzebu, a także dużej odległości między miejscem nabożeństwa a pochówku mogą pojawić się problemy logistyczne. Dlatego organizacją transportu możemy zająć się za Państwa.

Transport uczestników pogrzebu i rodziny - Co oferujemy?

Aby zapewnić Państwu szybki i bezproblemowy transport, możemy zająć się całym procesem logistycznym. Posiadamy kontakt do wielu firm przewozowych, które w dogodnej cenie zajmą się przetransportowaniem żałobników.

W celu realizacji transportu możemy odciążyć Państwa ze wszystkich spraw w tym m.in.:

  • Zarezerwowanie terminu i wybór autokarów, busów oraz reprezentacyjnych samochodów dla rodziny zmarłego
  • Dopełnienie wszelkich formalności w zakresie podstawienia aut pod miejsce nabożeństwa, pochówku i stypy
  • Wynajęcie wykwalifikowanych kierowców z odpowiednimi uprawnieniami do przewiezienia żałobników autem rodziny zmarłego

Transport uczestników pogrzebu i rodziny - Pomoc doradców

Nasi doradcy pogrzebowi dostępni są do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę. Służymy pomocą w organizacji transportu dla żałobników i dbamy o proces logistyczny, by wszystko przebiegło bez problemów.

Świadczymy organizację pogrzebów i formalności w dowolnym obrządku wyznaniowym. Na Państwa życzenie wszelkie formalności i uzgodnienia dotyczące pogrzebu, mogą odbyć się w domu klienta.

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy zakładem pogrzebowym cieszącym się zaufaniem wielu rodzin, które powierzyły nam organizację ostatniego pożegnania ich zmarłych. Jest dla nas niezwykle ważne, że możemy Państwu przyjść z pomocą w najtrudniejszych momentach życia. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu

stacjonarny:
56 4626793
komórkowy:
605 588 006
/_nuxt/img/bg-tl.e4c3953.png /_nuxt/img/bg-tr.a57c724.png /_nuxt/img/bg-bl.77156eb.png /_nuxt/img/bg-br.742bb0f.png