/_nuxt/img/logo.fff9e05.png

Pogrzeby wyznaniowe

Nasz zakład pogrzebowy Obol Grochowscy organizuje i obsługuje wszystkie pogrzeby wyznaniowe, w tym: tradycyjne, świeckie oraz połączone z procesem kremacji. Dbamy o zachowanie poprawności ceremoniału ustalonego dla danego wyznania, tak by z szacunkiem dla wiary zmarłego oddać mu hołd przed pochówkiem.

Pogrzeby wyznaniowe - Co oferujemy?

Zajmujemy się organizacją i obsługą wszystkich pogrzebów wyznaniowych i świeckich, niezależnie od wiary zmarłego. Opierając działania o ponad 20-letnie doświadczenie w obsłudze takich ceremonii, zadbamy o to, by przebiegły one harmonijnie i uroczyście z godnym poszanowaniem odchodzącej osoby.

W ramach organizacji pogrzebów wyznaniowych dbamy o:

  • Terminowe dopełnienie wszelkich spraw administracyjnych
  • Przygotowanie spraw logistycznych związanych z pochówkiem
  • Przygotowanie ciała zmarłego do pochówku w tym pośmiertnej toalety i odzieży pogrzebowej
  • Przygotowanie pogrzebu zgodnie z ceremoniałem wyznania
  • Przygotowanie ceremonii i pogrzebu połączonego z procesem kremacji

Pogrzeby wyznaniowe - Pomoc doradców

Nasi doradcy pogrzebowi dostępni są do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę. Służymy pomocą w wyjaśnieniu specyfiki i obrządku pogrzebów wyznaniowych. Na Państwa życzenie wszelkie formalności i uzgodnienia dotyczące pogrzebu, mogą odbyć się w domu klienta.

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy zakładem pogrzebowym cieszącym się zaufaniem wielu rodzin, które powierzyły nam organizację ostatniego pożegnania ich zmarłych. Jest dla nas niezwykle ważne, że możemy Państwu przyjść z pomocą w najtrudniejszych momentach życia. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu

stacjonarny:
56 4626793
komórkowy:
605 588 006
/_nuxt/img/bg-tl.e4c3953.png /_nuxt/img/bg-tr.a57c724.png /_nuxt/img/bg-bl.77156eb.png /_nuxt/img/bg-br.742bb0f.png